ROSSKOFF lampa gabinetowa LED z wbudowanym ściemniaczem AVIANO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UWAGA! DOSTĘPNE OSTATNIE SZTUKI - proszę sprawdzić dostępność przed zakupem!
Lampa gabinetowa ROSSKOFF to przede wszystkim wygoda przy pracy czy nauce. Lampa emituje szeroki krąg ciepłego białego światła o mocy aż 1100 lumenów, a trójstopniowy wyłącznik dotykowy pozwala na swobodą regulację natężenia w zależności od potrzeb użytkownika.
Ale ROSSKOFF to także elegancja i prestiż. Forma lampy jest daleką reminiscencją opraw biurkowych projektowanych w czasach Bauhausu. Lampa doskonale odnajdzie się we wnętrzach w stylu minimalistycznym, jak i modern classic , a nawet klasycznych.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 55 cm; wysokość 46 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| moc źródła światła | 10,5 W |
| strumień świetlny | 1100 lm |
| barwa światła: | 3000 K biała ciepła |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| wymiary klosza | średnica 25 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| - | trzystopniowy włącznik dotykowy |