RUSTIN nowoczesny żyrandol LED spiralny akrylowy klosz Italux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca RUSTIN zapewnia nie tylko dobre oświetlenie, ale także stwarza przytulną atmosferą, a to za sprawą akrylowego spiralnego klosza. Średnica lampy RUSTIN to 54 cm, a wysokość kloszy 27,5 cm. Cała lampa ma długość 150 cm i można ją umiejętnie skrócić w czasie montażu.
Oprawa RUSTIN jest wyposażone w źródło światła LED o mocy 45 watów emitujące ciepła białe światło o strumieniu 2365 lumenów.
RUSTIN to nowoczesny żyrandol, która nie tylko oświetla, ale także ozdabia pomieszczenie. Polecany jest do salonu, jadalni, a także do sypialni.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 54 cm; wysokość 150 cm; |
| materiał wykonania: | stal, aluminium, akryl |
| moc źródła światła | 45 W |
| strumień świetlny | 2364 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| CRI | >90 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| wymiary klosza | średnica 54 cm; wysokość 27,5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |