Raven żyrandol industrialny 6 x E27 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sześciopłomienna lampa wisząca Raven idealnie wpisze się we wnętrza w stylu industrialnym czy loftowe. Została zaprojektowana na sześć żarówek na dużym gwincie E27, a więc pozwoli na oświetlenie sporego pokoju lub jadalni czy kuchni. Lampa ma długość 130 cm, ale można ją znacznie skrócić w czasie montażu. Można również umieścić poszczególne klosze na różnej wysokości, dodatkowo urozmaicając bryłę lampy.
Żyrandol Raven wygląda trochę, jakby został wykonany ze słoików z metalowymi zakrętkami. Metalowe części są wykonane z metalu i lakierowane w kolorze ciemnego, lekko metalicznego brązu. W połączeniu z kloszami z bezbarwnego szkła, robią wrażenie lamp wykonanych w drodze recyklingu.
Producent, polska marka Kaja Lighting, ma w swojej ofercie także lampy wiszące Raven zaprojektowane na 3 żarówki E27
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 40 cm; wysokość maksymalna 130 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 6 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | brak |