Reflex Mirror Wood kinkiet z lustrem w drewnianej ramie Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflex czyli odbicie, nazwa lampy mówi sama za siebie. Światło żarówki odbija się w lustrze, jak kiedyś płomień lampy naftowej w wypolerowanej blaszce. To bardzo ładne nawiązanie do tradycyjnej formy w zupełnie nowej odsłonie.
Lustro w ramie z naturalnego drewna ma średnicę 31 cm, a cała lampa odstaje od ściany na 12 cm. Światło zaświeca się i gasi przełącznikiem na kablu długości 2 m. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lampę można powiesić w miejscu, gdzie nie ma wypustu elektrycznego w ścianie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica lustra 31 cm; głębokość lampy 12 cm |
| kabel | 200 cm, w oplocie tekstylnym, z przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 25W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| waga | 0,96 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Belgia |