Rim B1 designerska czarna lampa biurkowa LED Cleoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rim B1 to lampa dla osób ceniących sobie prostotę i dobry design w jednym. Projektantką tej lampy i całej serii Rim jest znana polska artystka Natalia Wieteska, która ma już na swoim koncie Red Dot Award za serię lamp Pill, też dla marki Cleoni.
Lampa biurkowa Rim to zestaw trzech prostych brył geometrycznych, wykończonych w kolorze głębokiego matowego antracytu RAL 9005. Źródło światła stanowi zintegrowany moduł LED o mocy 6W, emitujący strumień 582 lumenów. Można wybrać barwę światła: białą ciepłą 3000K lub białą neutralną 4000K. Przesłona z poliwęglanu sprawia, że światło jest pięknie rozproszone, a lampa ma jeszcze bardziej minimalistyczny wygląd.
Oprawa Rim B1 jest dostarczana w kartonie. Stożkowy klosz lampy można ustawić w wersji prawej lub lewej - pokazuje to jeden z rysunków. Aby zmienić kierunek świecenia, należy odkręcić nakrętkę na szczycie stożka, przełożyć klosz i dokręcić nakrętkę.
Lampę biurkową Rim można zestawiać z pozostałymi oprawami z serii, dostępność i cenę możemy przedstawić na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica podstawy 15 cm; wysokość 47 cm |
| materiał wykonania: | stal, poliwęglan |
| rodzaj źródła światła | LED zintegrowany, CRI 90 |
| moc źródła światła | 6 W |
| strumień świetlny | 582 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K lub neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 3 lata |