Ring biała lampa wisząca 2 szklane kule 2xG9 Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ring Maytoni to bardzo nowoczesna lampa wisząca, która wpisuje się w bieżące trendy projektowania wnętrz. Ring znajdzie zastosowanie w domach prywatnych np. w jadalni, a także we wnętrzach publicznych, np. w cukierniach.
Stelaż lampy wykonany jest z lakierowanego na kolor biały metalu. Dwa kuliste klosze o średnicy 12 cm wykonano z matowego białego szkła. Szerokość oprawy to 17 cm, a wysokość 48 cm, długość całej lampy można wyregulować w trakcie montażu od 52 do 204 cm. Okrągła podsufitka w kolorze lampy ma średnicę 10 cm i wysokość 2,5 cm.
Lampa jest dostosowana do użycia dwóch żarówek halogenowych typu G9 o mocy 25W, zachęcamy do stosowania źródeł światła LED o dowolnej mocy.
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych: A++-C. Oprawa nie zawiera żarówek.
Lampy RING marki Maytoni sprowadzamy na Państwa zamówienie bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | wymiary: 17 x 48 cm; dł. zwisu 52-204 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 2 x 25W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal/szkło matowe |
| wymiary klosza | śred. 12 cm |
| waga | 0,9 kg |
| stopień ochrony | IP20 |