Rossi 8 czarna lampa sufitowa grafitowe szklane kule 8xE14 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rossi 8 to duża lampa sufitowa, a w zasadzie nowoczesny żyrandol, ma szerokość aż 130 cm. Wysokość lampy można regulować przy montażu i ustalić pomiędzy 40 z 100 cm, co pozwala na zastosowanie oprawy pod samym sufitem, jak i opuszczonej niżej, np. nad stół w jadalni. Rossi oświetli duże pomieszczenia, jest przeznaczona na 8 żarówek na małym gwincie E14.
Producent, częstochowska marka Emibig, proponuje lampy Rossi w dwóch kolorach stelaży: białym i czarnym. Do wyboru mamy także trzy rodzaje kloszy: grafitowy, transparentny i miodowy. Jeżeli wybiorą Państwo lampę Rossi w innych kolorach niż na zdjęciu głównym - czarna z grafitowymi kloszami - proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 130 cm; wysokość 40-100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 8 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |