Ruben podłogowa lampa w stylu industrialnym Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy w stylu industrialnym oświetlają już nie tylko lofty i awangardowe knajpki, ale wdarły się na salony, często urządzone w stylu klasycznym lub glamour.
Ruben podoba się wielu klientom, prosta, stabilna konstrukcja, trzy żarówki, które zapewniają dużą ilość światła, i oszczędna forma nie przytłaczająca pozostałych elementów wystroju. Stawiając lampę Ruben w sypialni, można przysłonić żarówki szalem przewieszonym przez konstrukcję oprawy.
Ruben ma wysokość 120cm i podstawę 22 x 22 cm, jest wykonany ze spawanej stali w kolorze czarnym matowym, smaku dodają miedziane oprawki na trzy żarówki na gwincie E27. Oprawa nie zawiera żarówek, można stosować źródła światła o mocy odpowiadającej 40W tradycyjnej żarówki. W zależności od charakteru wnętrza, można użyć tzw. żarówki Edisona, białe matowe kule lub ledowe żarówki RGB. Lampa ma dwumetrowy przewód w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| wymiary | 22 x 22 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 2,55 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |
Ąaaaaaaaa
Cena z kosmosu Takie lampy są za 428 zl
Lampiszon.pl
Sprzedajemy lampy w cenach sugerowanych przez producentów. Ruben jest lampą z atestem, ma wysoką jakość wykonania, dwuletnią gwarancję producenta. Chętnie poznamy produkty konkurencyjne, zapraszam do kontaktu ;)