SACRAMENTO lampa wisząca kolorowa szklana kula 30 cm GX53 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa SACRAMENTO to klasyczna formę dużej szklanej kuli, ale w zupełnie nowej odsłonie, z nowoczesnym źródłem światła. Pomimo swojej minimalistycznej formy, lampa może stać się prawdziwą ozdobą przestrzeni, w której zostanie umieszczona. Wewnątrz dużego szklanego klosza o średnicy 30 cm, widać metalowe elementy oprawy na żarówkę GX53.
Lampy SACRAMENTO są oferowane w czterech wersjach kolorystycznych, różnią się między sobą kolorem szkła, a także wykończeniem metalu:
- 8828 - klosz transparentny/bezbarwny, stal w kolorze złota;
- 8829 - klosz brudny róż, opalizowany z efektem mgły, stal w kolorze terakoty;
- 8830 - klosz ciemny przydymiony, stal w kolorze butelkowej zieleni;
- 8831 - klosz bursztynowy, stal w kolorze szczotkowanego tytanu;
SACRAMENTO to połączenie rzemiosła manufaktury Argon i pracy polskiej huty szkła. Lampy w całości zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
Lampy wiszące SACRAMENTO doskonale wyglądają pojedynczo, ale warto pomyśleć też o aranżacji większej liczby lamp, a także połączeniu ze sobą dwóch lub trzech wersji kolorystycznych.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość maksymalna 157 cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| rodzaj źródła światła | wymienna żarówka GX53, |
| moc źródła światła | 8W |
| strumień świetlny | 720 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 2700 K |
| źródło LED | w komplecie |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | PPH ARGON Z. Tomzik, 42-261 Starcza, ul. Szkolna 258 |