SATELITE LED nowoczesny żyrandol do salonu Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prawdziwie nowoczesny żyrandol Satellite do salonu. Sześć reflektorków - punktów świetlnych rozmieszczonych na okręgu daje białe ciepłe (3000K) światło 1900 lm i można je ustawiać w dowolny sposób. Wbudowane punkty świetlne można regulować poziomo (340 °) i pionowo (90 °).
Lampa ma 98 cm średnicy, a długość zwisu można regulować od 33 do 120 cm. Podsufitka w kolorze lampy ma wymiary 9,8 x 4 cm.
Oprawa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biała i czarna.
W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED. Nie można wymienić lamp w oprawie.
Proszę zapytać o dostępność wybranego modelu przed zamówieniem.
Żyrandole SATELLITE marki Maytoni sprowadzamy na Państwa zamówienie bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| materiał wykonania: | metal/akryl |
| strumień świetlny | 1900 lm |
| barwa światła: | 3000K biały ciepły |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 5,9 kg |
| stopień ochrony | IP20 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Klasa ochrony | I |