SELTER 17 GOLD lampa wisząca G9 LED Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SELTER 17 PREMIUM GOLD to nowoczesny żyrandol do dużych i wysokich pomieszczeń. Lampa składa się z 17 złotych sopli i długości 55 cm każdy. Sople są zawieszone na różnej wysokości, dzięki czemu lampa prezentuje się okazale i dobrze oświetla wnętrze. W każdym soplu - rurce jest gniazdo na żarówkę LED na trzonku G9 o mocy 8 watów.
Lampa wisząca SELTER 17 ma czarną podsufitkę o średnicy 45 cm. Wysokość całej lampy to 2 metry, można ją zmniejszyć lub zmienić długość poszczególnych zwisów.
Lampy wiszące SELTER są też produkowane w wersji z 1, 3, 6, 7 lub 9 źródłami światła.
Dane techniczne
| średnica | średnica podsufitki 45 cm |
| wysokość | maksymalna wysokość 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 17 x LED 8W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EMIBIG S.C., ul. Sępowa 10, 42-200 Częstochowa |