SIGNATURE AMBER lampy wiszące ze szkła bursztynowego MAX Light
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SIGNATURE AMBER to urzekające oświetlenie z wbudowanymi źródłami LED, połączenie artyzmu i nowoczesności. Klosze lamp wykonano ze szkła bursztynowego o niejednorodnej strukturze i przebarwieniu. To szkło idealnie komponuje się z elementami metalowymi wykończonemu w kolorze mosiądzu.
Lampy SIGNATURE są wytwarzane w trzech wariantach:
- A - najmniejszy klosz, średnica 15 cm, wysokość 15 cm;
- B - podłużny klosz, średnica 15 cm, wysokość 31 cm;
- C - podwójny klosz, średnica 22 cm, wysokość 17 cm.
Wszystkie typy są wyposażone w źródło LED o mocy 8 W emitujące ciepłe biało światło 3000K.
Oprawy SIGNATURE AMBER są produkowane w małych partiach, proponujemy przed zakupem sprawdzić dostępność wybranego wariantu.
Dane techniczne
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 8 W |
| strumień świetlny | 800 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| wymiary klosza | średnica 15 lub 22 cm |
| wymiary oprawy | pokazano na rysunkach |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | NIE |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 3 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Maxlight. ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina |