SOLE złoty kinkiet LED światło pośrednie Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SOLE to dekoracyjny kinkiet świecący światłem pośrednim. Oprawa została zaprojektowana jako dwie złote tarcze. Większa została wykonana z kompozytu mineralnego. Mniejsza z lakierowanej stali ukrywa za sobą źródło światła LED, które doskonale podkreśla złoty kolor lampy oraz fakturę większej mineralnej tarczy. Całość daje magiczne wrażenie słońca w czasie zaćmienia.
Lampy SOLE to autorski projekt częstochowskiej marki Sigma Lighting. Są dostępne w dwóch wielkościach:
- SOLE 40875 o średnicy 45 cm, wyposażony w moduł LED 7W,
- SOLE 408756 o średnicy 65 cm, wyposażony w moduł LED 16W.
Emitowane światło ma ciepłą białą barwę 3000K.
Dane techniczne
| średnica | 45 lub 65 cm |
| materiał wykonania: | kompozyt mineralny, stal lakierowana |
| rodzaj źródła światła | moduł LED |
| moc źródła światła | 7 W lub 16 W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |