STONES 20 cm nowoczesny kinkiet nieregularny biały klosz 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwaga! Lampy są produkowane niewielkimi partiami. Prosimy zapytać o dostępność przed zakupem.
Kinkiety STONES 31-35196 kształtem przypominają kamienie. Klosze lamp wykonano z wysokiej jakości białego matowego akrylu, który dobrze rozprasza światło. Wielkość tych świecących kamieni to ~20 x 20 cm.
Lampy STONES to świetlenie pasujące do wielu stylów, od minimalistycznego, przez skandynawski po japandi. Bezpieczny akrylowy klosz pozwala też na zastosowanie kinkietów STONES w pokojach dziecięcych.
Producent lamp STONES, polska marka Candellux, ma w swojej ofercie także pojedyncze lampy wiszące, lampę sufitową oraz lampkę nocną. Ciekawie wygląda połączenie kilku lamp STONES tego samego rodzaju lub łączenie kilku modeli w jednym pomieszczeniu.
Dane techniczne
| wymiary | ~20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, klosz akrylowy |
| waga | 0,57 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK (dwg, skp, obj) |
| gwarancja | 2 lata |