Sailor lampa wisząca z owalnym abażurem styl boho 2xE27 Brilliant
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sailor to okazała lampa z abażurem w kształcie owalu czy elipsy. Szerokość abażura to aż 70,5 cm, a głębokość 20 cm, dzięki temu lampa będzie doskonałym oświetleniem prostokątnego pokoju lub jadalni z podłużnym stołem. W abażurze jest miejsce na dwie żarówki na dużym gwincie E27.
Twórcy lampy Sailor wykorzystali w swoim projekcie naturalne materiały: liny i płótno.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 70,5 cm; wysokość lampy 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | lina naturalna, płótno |
| wymiary klosza | długość 70,5 cm; szerokość 20; |
| waga | 1,1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK, możliwe zastosowania ściemniacza w przełączniku |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |