Samanta lampa wisząca w stylu vintage 3 szklane klosze Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Samanta K-8036B-3 to trzy różne szklane klosze zawieszone na różnej wysokości. Ułożenie kloszy i ich wysokość można sobie ustalić przy montażu lampy. Z kolei zaopatrując się w żarówki do lampy Samanta, możemy zdecydować o nastroju, jaki będzie panował we wnętrzu. My, jak zawsze, zachęcamy do stosowania źródeł światła LED. Do tej lampy najbardziej pasujące wydają się żarówki filamentowe.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość ~42 cm; wysokość 125 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |