Scrimi czarna lampa wisząca z mosiężnymi ozdobami 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca w stylu retro w nowoczesnym wydaniu, z nutką humoru w postaci mosiężnych kropek, którymi ozdobiony jest stalowy czarny klosz. Średnica klosza wynosi 30 cm.
Oprawa dostosowana jest do żarówki E27 o mocy 60W.
Lampa wisząca Scrimi doskonale sprawdzi się kuchni lub w przedpokoju. Kilka sztuk może znakomicie uzupełnić wyposażenie baru lub sklepu.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 29 cm; dł. 115 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 0,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |