Sferia lampa wisząca podwójny abażur z rattanu 25 cm Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sferia to klimatyczna lampa wisząca z podwójnym abażurem. Górny, większy walec został wykonany z czarnej tkaniny na podkładzie z pcv, dolny węższy walec z rattanu. I właśnie ten rattan sprawia, że lampa Sferia daje przyjemne ciepłe światło. Sferia idealnie wpisze się w styl boho czy japandi, ale dobrze skomponuje się także z wnętrzami skandynawskimi lub etno.
Abażur lampy Sferia ma średnicę 25 cm i wysokość 15 cm, długość całej lampy to 115 cm i można ją zmniejszyć w trakcie montażu. Lampa jest zaprojektowana na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 25 cm; wysokość maksymalna 115 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | rattan + abażur tkanina/pcv |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |