Sfinks miedziana lampa wisząca ażurowa kula 25cm 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sfinks lampa wisząca polskiej marki Candellux z ażurowym metalowym kloszem w kolorze miedzi. Kulisty klosz z drobnymi nieregularnymi otworami nadaje lampie orientalny charakter. Światło przeświecające przez te filigranowe otwory tworzy na ścianach i suficie tajemnicze wzory, a okrągły otwór na dole koła pozwala na dobre oświetlenie powierzchni pod lampą. Dlatego lampa doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni lub nad kuchenną wyspą.
Lampa Sfinks ma możliwość regulacji wysokości poprzez skrócenie zawieszenia, co zapewnia optymalne dopasowanie oprawy do oświetlanych wnętrz. Kupując lampę, należy się wyposażyć w żarówkę na dużym gwincie E27 o mocy 60W.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 25 cm; wysokość maks. 125 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |