Shelf black/wood półka z 3 reflektorkami Luminex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Shelf black/wood to zgrabna półeczka z oświetleniem trzema reflektorkami. Shelf ma nieco industrialny charakter, jest wykonana z lakierowanych na czarny mat profilów stalowych o prostokątnym przekroju. Meblowego charakteru nadaje jej deska półki dostępna w trzech wybarwieniach drewna:
- natural
- dark
- black.
Shelf black/wood ma szerokość 102 cm, wysokość 54 cn i głębokość 25 cm. Zmieszczą się wiec na niej spore doniczki z ziołami, książki i zeszyty lub mnóstwo rzeczy. Dzięki relingowi przedmioty nie będą spadać z półki.
Trzy reflektorki w kształcie czarnych walców zawierają gniazda na żarówki LED na trzonku GU10. Lampa nie zawiera źródeł światła.
Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Lampy Shelf zostały w całości wykonane w Polsce.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 102 cm; wysokość 54 cm; głębokość 25 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x GU10, max 8 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, drewno |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |