Southsea lampa wisząca z rattanu w stylu boho 1xE27 Brilliant
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Southsea to urocza lampa wisząca o charakterze sielskim, plażowym, folkowym. Rattanowy ręcznie wykonany klosz będzie ozdobą w dzień, zaś po zmroku stworzy magiczny nastrój dzięki światłu przeświecającemu przez plecionkę. Southsea to świetlenie do pomieszczeń w stylu boho, sprawdzi się także we wnętrzach w stylu ludowym, na poddaszach i letnich domkach.
Rattanowy klosz ma średnicę 32,5 cm, a cała lampa ma długość 120cm i można ją skrócić przy montażu. Pasuje do niej żarówka na dużym gwincie 0 mocy 25W, stosując nie rozgrzewające się źródło LED możemy osiągnąć większą ilość światła. Lampę można ściemniać przy pomocy ściennego przełącznika, pod warunkiem odpowiedni poprowadzonej instalacji.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 32,5 cm; długość lampy 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | rattan, stal |
| waga | 1,31 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Niemcy |