Space 6 czarna lampa sufitowa sześć szklanych kul, Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Space 6 to nowoczesna lampa do salonu lub jadalni. Czarny stelaż lampy ładnie kontrastuje z opalową bielą szklanych kloszy.
Lampa jest dość duża ma 108 cm długości i 42 cm szerokości, wysokość całej oprawy to 53 cm. Jest zaprojektowana na 6 żarówek E14 na małym gwincie.
Lampa Space 6 jest produkowana z kloszami w trzech kolorach:
- biały opalowy,
- grafitowy,
- stripe - transparentne szkło z czarnym okręgiem.
Wybrany kolor kloszy, proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 108 cm; wysokość 57 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 6 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 15 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | TAK |