Sweet lampa stojąca do pokoju dziecka Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWEET pełna uroku i wdzięku lampa stojąca do pokoju dziecięcego lub sypialni. Stelaż lampy biały wykonany z konglomeratu, zaś abażur w kolorze różu wykonany z materiału na podkładzie pcv.
Lampa ma wysokość 55 cm, średnica abażuru 28 cm. Możliwość zastosowania świetlówek energooszczędnych lub żarówek LED.
W ofercie Producenta jest też lampa wisząca z abażurem w serduszka.
Dane techniczne
| wymiary | 28 x 28 cm; wysokość 55 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | konglomerat, abażur |
| waga | 1,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |