Syros plafon szklany 35cm do łazienki IP44 3xE27 Astro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Syros to subtelnie wyglądający plafon, który dzięki współczynnikowi IP44 można zamontować w każdej łazience, gdyż jest odporny na bryzgi wody. Ale estetyka plafonu Syros pozwala do zastosowania go także w pokoju lub kuchni. Sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych.
Lampa sufitowa Syros jest dostosowana do trzech żarówek LED o mocy nawet 12W, co zapewnia dużą ilość światła. Klosz lampy wykonany jest z białego matowego szkła, a drony element metalowy jest chromowany. Lampa ma średnicę 35 cm i wysokość 11 cm.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość 11 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27 LED, 3 x 12W Max |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | białe szkło, matal |
| waga | 3,66 kg |
| stopień ochrony | IP 44 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Wielka Brytania |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |