Szpilka lampa stojąca 40cm z abażurem E27 Kandela
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najmniejsza z rodziny lamp stojących Szpilka Kandela. Niewielkie wymiary, wysokość całej oprawy to 42 cm, a średnica abażura to 20 cm, sprawiają, że Szpilka zmieści się w każdej sypialni. Może też stanowić doskonały świecący akcent na komodzie albo etażerce.
Lampa jest przystosowana do żarówek 60W na dużym gwincie E27. Jest wyposażona w przewód zasilający długości 1,5 m z przełącznikiem.
Wiele wariantów kolorystycznych pozwala wykorzystać lampę stojącą Szpilka w pomieszczeniach o różnej stylistyce, klasycznej, nowoczesnej, a nawet glamour.
Dane techniczne
| wymiary | wysokość 42 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno |
| wymiary klosza | śred. 20 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |