TALAR beżowy potrójny kinkiet dekoracyjny 140 cm Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TALAR to duży kinkiet dekoracyjny, ma 141 cm długości i 50 cm wysokości i odstaje od ściany na 8 cm. Trzy beżowe okrągłe tarcze mają średnice 30, 25 i 20 cm. Umieszczono za nimi gniazda na żarówki LED na trzonku G9. Wybrana barwa światła, ciepła lub neutralna, może ostatecznie zmienić nasze wnętrze.
TALAR to designerska oprawa, która przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych dekoracji. Jest idealna do stworzenia podświetlonej aranżacji salonu lub sypialni. Stosując Łączniki do opraw TALAR, można utworzyć oryginalną kompozycję z dwóch lub trzech opraw z serii TALAR.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 141 cm; wysokość 50 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 3 x LED 10W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | KAJA Alfred Olszewski, 16-070 Łyski, Białostocka 1B |