Tarro szklana transparentna lampa wisząca wykończenie chrom 1xE27 Britop
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarro to piękna lampa z kloszem w kształcie dużego słoja z transparentnego szkła, tarro w języku hiszpańskim oznacza słój. Ta prosta forma sprawia, że lampa Tarro będzie odpowiednim oświetleniem do wnętrz w różnej stylistyce. Jedynie chromowane elementy, podsufitka i oprawka żarówki, pozwalają zaliczyć ją do stylu nowoczesnego, wielkomiejskiego, nowojorskiego.
Szklany klosz ma średnicę 17 cm i wysokość 24 cm. Wysokość całej lampy to 130 cm i można ją zmniejszyć przy montażu oprawy. Lampa jest dostosowana do żarówki na gwincie E24. Rodzaj żarówki, np. filamentowa lub biała bańka, należy dobrać do charakteru pomieszczenia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 17 cm; wysokość 130 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| wymiary klosza | średnica 17 cm; wysokość 24 cm |
| wymiary oprawy | szer. cm; wys. cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Polska |