Telassa biały lub czarny minimalistyczny kinkiet 1xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Thalassa to starogrecka bogini morza i właśnie prezentowane kinkiety były inspirowane morskimi falami.
Kinkiety Talassa są wykonane z metalu, lakierowane w kolorze białym lub czarnym. Mają wysokość 31 cm i odstają od ściany na 15 cm, są zaprojektowane na jedną żarówkę LED G9 - Źródło światła marki Sollux Lighting, tego samego producenta co lampa, można zakupić razem z oprawą.
Lampy Talassa idealnie wpisują się w styl minimalistyczny, nowoczesny, ale tylko od Państwa inwencji zależy, gdzie zostaną zastosowane.
Producent, polska marka Sollux, udziela na swoje oprawy pięcioletniej gwarancji.
Dane techniczne
| wymiary | 13 x 15 cm; wysokość 31 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 8W |
| źródło światła | można zakupić razem z oprawą |
| materiał wykonania: | metal |
| waga netto | 0,55 kg |
| waga brutto | 1,02 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |