Telesto biały plafon drewniane wnętrze 35 cm Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon TELESTO to tradycyjne materiały, biała tkanina i drewno, połączone w minimalistyczną nowoczesną formę. Dzięki temu jest lampa, którą przypadnie do gustu miłośnikom wielu stylów, od tradycyjnego poprzez skandynawski po loftowy.
W mniejszych pomieszczeniach sprawdzi się jedna oprawa, a większych polecamy zastosowanie kilku opraw ustawionych w rzędzie - na przykład w podłużnym przedpokoju lub w grupie - w salonie czy sypialni.
Lampa TELESTO została zaprojektowana na nowoczesne źródło światła, takie jak energooszczędne żarówki LED. Takie rozwiązanie nie tylko obniża rachunki za prąd, ale także ma pozytywny wpływ na środowisko. Trwałe materiały i solidne wykonanie, w całości w Polsce, pozwala producentowi udzielić na produkt 5-letnią gwarancję.
Producent, polska marka Sollux, proponuje dwa warianty opraw TELESTO: z wnętrzem wykonanym z jasnego drewna lub z ciemnego. Wybrany kolor drewna proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x max 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, drewno, stal |
| waga netto | 0,65 kg |
| waga brutto | 0,9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |