Telford lampa wisząca biała kula w złotej oprawie Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy Telford są produkowane w trzech rozmiarach:
- klosz 12 cm, wysokość oprawy 35 cm, długość zwisu 40,5 - 168 cm;
- klosz 25 cm, wysokość oprawy 37,5 cm, długość zwisu 49 - 170 cm;
- klosz 20 cm, wysokość oprawy 48 cm, długość zwisu 59,5 - 176 cm.
Wszystkie mają podsufitkę tej samej wielkości o średnicy 10 cm i wysokości 2,5 cm oraz czarny przewód w oplocie o długości 130 cm.
Najmniejsza lampa jest zaprojektowana na żarówkę typu G9, dwie większe na żarówki z dużym gwintem E27.
Klosze lamp wykonane są z białego mrożonego szkła, oprawa z metalu wykończonego w kolorze złota.
Lampa Telford pięknie wygląda pojedynczo, ale można je łączyć w grupy lub w rząd dwóch czy trzech lamp tej samej lub różnych wielkości.
Lampy wiszące TELFORD marki Maytoni sprowadzamy na Państwa zamówienie bezpośrednio od Producenta z Niemiec, nie mamy możliwości ich zwrotu, prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | 12 x 35 cm; 15 x 37,5 cm; 20 x 48 cm; |
| kabel | 130 cm, czarny w oplocie |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 lub E27 |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 0,6 kg; 0,8 kg; 1,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |