Traker pojedyncza lampa wisząca czarno zlota 1xGu10 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| wymiary | średnica tuby 6 cm; wysokość tuby 10 cm |
| kabel | 3 m |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x GU10 LED max. 30W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |