Trevi złota lampa wisząca mały klosz kulka 10 cm Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trevi 8240 to subtelny i elegancki zwis, idealne oświetlenie do wnętrz w stylu złoty glamour, a także tradycyjnych. Pojedynczo idealnie sprawdzi się w sypialni nad szafką nocną lub w toalecie. Po kilka w rzędzie lub grupie to piękny dodatek nad stół lub wyspę kuchenną.
Średnica białego matowego klosza to 10 cm, dekoracyjny złoty talerzyk ma średnicę 15 cm. Długość czarnego przewodu w oplocie to 80 cm, a więc maksymalna długość zwisu to 98 cm. Skracając przewód przy montażu można uzyskać mniejszą wysokość. Przyda się szczególnie tworząc grupę lamp o różnej długości.
do lamp Trevi pasują żarówki na trzonku G9 o maksymalnej mocy 6W.
Można zamówić lampę Trevi w kolorze czarnym, informacja na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica lampy 15 cm; wysokość maksymalna 96 cm |
| kabel | czarny, długość 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x 6W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 10 cm |
| waga | 0,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |