Treviso czarna lampa wisząca LED 1600lm 40cm Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Treviso to lampa elegancka i delikatna jak biżuteryjny wisiorek, smukły walec wypełniony ciepłym białym światłem otoczony filigranową czarną sferą.
Lampa Treviso ma średnicę 40 cm i maksymalną długość 180 cm, można ją skrócić w trakcie montażu oprawy. Lampy dostępne są w dwóch wariantach: emitujących światło o barwie ciepłej 3000K lub neutralnej 4000K oraz strumieniu 1600 lm, co pozwala na oświetlenie średniej wielkości pomieszczenia. Przy większych pomieszczeniach zachęcamy do zastosowania dwóch lub więcej lamp Treviso.
Kupując lampę, proszę zaznaczyć w uwagach do zamówienia wybraną barwę światła.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; długość maks. 180 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| moc źródła światła | 18 W |
| strumień świetlny | 1600 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K lub biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |