Trio 1 Gold LED złota lampa wisząca ściemnialna MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciekawa liniowa lampa wisząca wykończona w kolorze złota z kloszem z akrylu. Elegancji dodaje lampie zaokrąglony kształt dolnej krawędzi. Trio jest wyjątkowo smukłe, ma metr długości i przekrój o wymiarach 3,6 x 2,5 cm. Jest wyposażony w zintegrowane źródlo światła o ciepłej białej barwie 3000K, strumieniu świetlnym 733 lm i mocy 12W. Lampa ma jest ściemnialna po podłączeniu do ściennego przełącznika dającego taką możliwość.
lampa Trio 1 doskonale sprawdzi się jako oświetlenie stołu w jadalni lub nad wyspą w eleganckiej kuchni. Może też oświetlać stół konferencyjny, a nawet biurko w stylowym gabinecie.
Producent, krakowska marka MAXlight oferuje lampy Trio także w czarnym wykończeniu, cena i dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 3,6 x 2,5 cm; długość 100 cm; wysokość całości do 150 cm |
| materiał wykonania: | stal nierdzewna, akryl |
| moc źródła światła | 12W |
| strumień świetlny | 730 lm |
| barwa światła: | CRI90 3000K biala ciepła |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK (nie zawiera ściemniacza ściennego) |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Maxlight. ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina |