Tripod czarna lampa podłogowa na drewnianym trójnogu ze stożkowym abażurem 1xE27 SPOT Light
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tripod to lampa, której konstrukcja umożliwia ustawienie wysokości od 113 do 159 cm, regulowana jest długość nóg. Trójnóg został wykonany z naturalnego drewna bukowanego lakierowanego w kolorze czarnym. Abażur ma średnicę 50 cm i wysokość 26 cm został wykonany z czarnej tkaniny na białym podkładzie. Lampa jest wyposażona w transparentny przewód z wtyczką i przełącznikiem.
Lampa jest przystosowana do żarówki o mocy 60W na gwincie E27.
Tripod to lampa, która doda wnętrzu charakteru. Może służyć wyłącznie ozdobie, ale może być wyjątkowo wygodna przy czytaniu na fotelu lub kanapie. Znakomicie oświetli też rodzinne gry planszowe rozgrywana na podłodze.
Producent lampy, polska marka SPOT Light, ma w ofercie także lampę Tripod z białym abażurem. Jeżeli wybiorą Państwo taki wariant, prosimy opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 67 cm; wysokość 113-158 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno, abażur |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |