Tubo 10 Black nowoczesny żyrandol czarne metalowe tuby Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubo 10 Black to pięć metrowych, luźno zawieszonych tub zakończonych żarówkami na małym gwincie E14 Skierowane w przeciwnych kierunkach źródła światła dobrze doświetlają przestrzeń i tworzą niepowtarzalny efekt we wnętrzu. Stalowe tuby i podsufitka wykonane są ze stali lakierowanej w kolorze czarnego matu.
Tubo 10 to minimalistyczny nowoczesny żyrandol, który znajdzie uznanie u koneserów dobrego designu. Kolekcja Tubo polskiej marki Aldex składa się z opraw na 10, 8 lub 6 źródeł światła i jest produkowana w kolorze czarnym i złotym. Dostępność i cena pozostałych modeli na zapytanie.
Oprawa jest sprzedawane bez źródeł światła.
Dane techniczne
| wymiary | 100 x 100 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 10 x 14W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |