Una 4 koralowa designerska lampa wisząca z białymi kloszami 4xE14 Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Una to lampa zaprojektowana zgodnie z obecnie panującymi trendami we wnętrzach. Połączenie geometrii, minimalizmu i funkcjonalności. Tak więc lampa Una jest dobrym rozwiązaniem na oświetlenie eleganckiej wyspy kuchennej, podłużnego stołu w jadalni, długiej komody w przestronnym holu.
Dwa łuki lampy i podsufitkę wykonano ze stali lakierowanej w satynowym kolorze koralowym. Na zakończeniu łuków 4 klosze w kształcie białych kul o średnicy 14 cm. Przewody, które pozwalają umieścić lampę na odpowiedniej wysokości można skrócić w trakcie montażu. Kupując lampę Una, należy się zaopatrzyć w 4 żarówki na małym gwincie E14.
Lampa jest produkowana w dwóch kolorach: coral i beige - wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Przed zakupem, proszę spytać o dostępność.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 150 cm; wysokość maksymalna 250 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 4 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm |
| waga | 2,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |