VENETO dekoracyjna szklana lampa stołowa z abażurem 1xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VENETO to średniej wielkości lampa stojąca ręcznie wykonana z bezbarwnego szkła dekoracyjnego. Ozdobna podstawa jest zwieńczona abażurem w kształcie stożka. Podstawa oprawy i zamknięcie szklanego korpusu są w kolorze czarnym. został wykonany z białej lekko prześwitującej tkaniny. Natomiast oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód wewnątrz szklanego korpusu są złote. Średnica całej lampy to 40 cm, a wysokość, wraz z abażurem, to 49 cm. Do lampy należy stosować żarówkę LED na dużym gwincie E27 o mocy 15W.
Lampy VENETO spodobają się klientom wymagającym, lubiącym luksus i eleganckie przedmioty. VENETO mogą ozdobić stylową sypialnię lub salon, ale dzięki rozszerzającemu się do dołu abażurowi mogą być wykorzystane jako lampki na biurko.
Lampy są dostępne z białym lub czarnym abażurem - proszę wybrany kolor wpisać w uwagi do zamówienia.
Dane techniczne
| średnica | podstawy 15 cm |
| wysokość | cała lampa 49 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal, abażur |
| wymiary klosza | średnica 40/12 cm; wysokość 17 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | PPH ARGON Z. Tomzik, 42-261 Starcza, ul. Szkolna 258 |