VETRO szklany kinkiet glamour LED MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet VETRO sprawia wrażenie lodowej bryły w niewielkim złotym uchwycie. To wspaniały dodatek do eleganckich wnętrz w stylu modern classic, art deco czy glamour. Oprawy sprawdzą się salonie, holu, sypialni czy toalecie.
Kinkiet VETRO ma 30 cm wysokości, 13 cm szerokości i odstaje od ściany na 5,5 cm. Jest wyposażony w zintegrowane źródło LED o mocy 3W, które daje ciepłe białe światło 3000K i strumieniu 240 lm. Światło jest pięknie rozproszone przez nieregularny kształt szklanej bryły. VETRO jest lampą dekoracyjną, nie może być jedynym źródłem oświetlenia w pomieszczeniu, ani światłem funkcyjnym w łazience.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 13 cm; głębokość 5,5 cm; wysokość 30 cm |
| materiał wykonania: | stal nierdzewna, szkło |
| moc źródła światła | 3 W |
| strumień świetlny | 240 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| CRI | 90 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |