VIMBO skandynawska lampa wisząca 2 x E27 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VIMBO to ciekawa niesymetryczna lampa wisząca. Dwa abażury o kształcie walca zostały wykonane z czarnej tkaniny i plecionki rattanowej w naturalnym kolorze. Drugim elementem pochodzenia roślinnego jest sznurek jutowy oplatający fragment poziomej rurki metalowej.
Lampa VIMBO ma szerokość 95 cm. Maksymalna wysokość lampy to 100 cm, ale przy montażu można ją skrócić do około 20 cm. Lampa jest zaprojektowana na żarówki E27 na dużym gwincie. Lampę można podłączyć do dwuklawiszowego przełącznika ściennego.
Dwupłomienna lampa wisząca VIMBO dobrze się wpisze we wnętrza w stylu skandynawskim, boho, a także japandi.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 95 cm; wysokość 20 - 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur, juta |
| wymiary klosza | średnica 37 cm; wys. cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | KAJA Alfred Olszewski, 16-070 Łyski, Białostocka 1B |