VISBY czarne i białe lampy wiszące 30cm E27 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VISBY to kolekcja uniwersalnych lamp wiszących w uniwersalnych kolorach: czarnym i białym. Klosze lamp o średnicy 30 cm są wykonane z metalu i polakierowane. Każda lampa wyposażona jest w gniazdo na żarówkę E27, co pozwala na dostosowanie intensywności i barwy oświetlenia do indywidualnych potrzeb.
Lampy VISBY sprawdzą się w różnych wnętrzach, w kuchni lub w salonie czy sypialni. Lampy VISBY można je stosować pojedynczo, ale świetnie zaprezentują się w grupach po dwie lub trzy.
Dostępne są oprawy Visby w kolorze czarnym i białym:
- MLP1552 - biały;
- MLP1553 - czarny.
Atakże następujących kolorach
- MLP1557 - czekoladowa;
- MLP1554 - kremowa;
- MLP1555 - miętowa;
- MLP1556 - błękitna - proszę zapytać o dostępność przed zamówieniem.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość maksymalna 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga netto | 1,37 kg |
| waga brutto | 2,17 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EKO-LIGHT TEAM Sp. z o.o., 42-280 Częstochowa, ul. Główna 142 |