Vario czarny kinkiet do czytania 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet VARIO sprawdzi się w salonie, pracowni czy zawieszony nad biurkiem, albo przy łóżku. Może też uzupełnić wystrój przedpokoju lub korytarza, szczególnie, gdy wykorzysta się kilka sztuk tego produktu.
Dzięki połączeniu tradycyjnych materiałów z industrialną formą, lampa odnajdzie się w pomieszczeniach o różnej stylistyce, zarówno industrialno-loftowej, jak na prezentowanym zdjęciu, jak skandynawskiej czy japandi.
Lampa Vario ma 32 cm wysokości, 16 cm szerokości i odstaje od ściany na 28 cm. Jest zaprojektowana na żarówkę na dużym gwincie E27. Producent, polska marka Candellux, ma w swojej ofercie także stojącą lampkę biurkową/nocną i lampę wiszącą z trzema kloszami z tej samej serii.
Dane techniczne
| wymiary | głębokość 28 cm; wysokość 32 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, sklejka |
| wymiary klosza | średnica 16 cm |
| waga | 0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |