Velvet Extrawaganza lampa stołowa turkusowy aksamit i złoto 1xE27 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Velvet to absolutnie wyjątkowe lampy, które nie tylko mają aksamitny abażur, ale także ich stożkowata podstawa jest obciągnięta fakturowym aksamitem a kolorze klosza. Całość jest prawdziwie elegancka, a także przytulna. Nastrój, który wytwarzają lampy Velvet doskonale pasuje do sypialni, domowych gabinetów, ciepłych salonów.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 25 cm; wysokość 47 cm |
| kabel | 150 cm, w oplocie tekstylnym, z przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tkanina |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |