Venta III lampa wisząca trzy szklane klosze regulowana wysokość Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Venta III to nowa propozycja popularnych ostatnio opraw z kulistymi kloszami. Dużą zaletą lampy jest możliwość regulacji wysokości od ok. 20 do 100 cm. Lampa jest dostosowana do żarówek na małym gwincie E14.
Lampa wisząca z serii Venta ma swoje odpowiedniki w innych kolekcjach. I tak można zamówić oprawy:
- Venta III z kloszami bursztynowymi,
- Davos III z kloszami grafitowymi,
- Parva III z białymi matowymi kloszami.
Jeżeli chcą Państwo zamówić lampę z kloszami innymi niż bursztynowe, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica koła 50 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 3 x 30W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | brak |