Versailles Platinum srebrna szklana lampa stołowa 79cm z czarnym abażurem 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowa lampa stojąca Versailles Platinum ma podstawę z przezroczystego szkła pokrytego cieniutką warstwą prawdziwej platyny. Podstawa jest ręcznie wykonywana w polskiej hucie szkła.
Umieszczona na górze szklanej podstawy oprawka żarówki jest wykonana z chromowanej stali. Pasuje do niej żarówka na dużym gwincie E27 o mocy maks. 60W. Przewód elektryczny w czarnym tekstylnym oplocie jest wyposażony w przełącznik.
Zwieńczeniem lampy jest abażur z czarnej wysokogatunkowej tkaniny. Wytwórca lamp Vesailles, polska marka 4concepts, oferuje także ten model lamp z abażurem białym oraz czarnym ze złotym wnętrzem. Jeżeli wybiorą Państwo abażur inny niż czarny, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość 79 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, abażur |
| wymiary klosza | średnica 40/33 cm; wysokość 25 cm |
| wymiary oprawy | średnica podstawy 26 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |