Vigo czarno złota lampa wisząca typu pająk 6xGU10 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| wymiary | średnica podsufitki 18 cm; maksymalna długośćkażdego zwisu 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10 6x50W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |