Vuelta wisząca lampa kwietnik 4 białe kule Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 150 cm; wysokość 72 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | KAJA Alfred Olszewski, 16-070 Łyski, Białostocka 1B |