WOMAN I lampa stołowa czarna lub złota figura kobiety Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa WOMAN I to wyjątkowy przedmiot, który może stać się ozdobą designerskich wnętrz. A pięknie wymodelowana postać kobiety obejmującej, przytulającej białą świetlistą kulę budzi tylko dobre skojarzenia.
Postać kobiety ma wymiary 25 x 35 cm, jest wykonana z włókna szklanego w kolorze matowej czerni lub złota. Biała kula wykonana jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego w matowym wykończeniu. Wewnątrz klosza jest gniazdo na żarówkę LED na trzonku E27. Czarny przewód PVC ma długość 160 cm.
WOMAN I może być lampką nocną lub lampą stołową do salonu lub gabinetu.
Marka Step into Design ma w swojej ofercie także inne modele lamp z rodziny WOMAN. Są wśród nich lampy stołowe i podłogowe
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 47 cm; wysokość 35 cm |
| średnica | średnica kuli 35 cm |
| kabel | czarny PVC 160 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40 W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | włókno szklane, akryt |
| waga | 4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |