Xyrus - podwójny reflektor sufitowy firmy Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor sufitowy Xyrus firmy Lucide z podwójnym źródłem światła. Prosta i oszczędna forma, pozwala zastosować te oprawy w pomieszczeniach o różnych stylach i przeznaczeniu. Podwójne oprawy sufitowe mogą służyć jako oświetlenia niewielkiego przedpokoju.
Dane techniczne
| wymiary | 20 x 9 cm; wys. 12,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10 x 2 |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 2 x 5W |
| barwa światła: | 3000 K (ciepła) |
| źródło LED | w komplecie |
| waga | 0,8 kg |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |