ZUMAIA nowoczesna lampa sufitowa 7xLED 2560lm MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ZUMAIA to bardzo interesujące i nowatorskie oświetlenie. Siedem punktów świetlnych umieszczonych na dwóch poziomach sprawia, że możemy ją nazwać nowoczesnym żyrandolem.
Lampa ZUMAIA ma wymiary 123 x 70 cm, dwa elementy zwisające mają długość 70 cm. Oprawa daje dużo światła, aż 2560 lm, co wystarcza do oświetlenia sporego salonu. Emituje ciepłe biało światło 3000K, a więc najlepsze do pomieszczeń mieszkalnych.
ZUMAIA najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych, ale dzięki swojej oszczędnej formie pięknej matowej czerni dopasuje się również do stylu japandi.
Dla projektantów, którym na pewno spodobają się lampy ZUMAIA, producent przygotował pliki do projektowania: 3ds, dwg i obj.
Dane techniczne
| wymiary | 132 x 70 cm; wysokość 70 cm |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| rodzaj źródła światła | 7 x LED |
| moc źródła światła | 32 W |
| strumień świetlny | 2650 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Maxlight. ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina |